Dragon Capital інвестував у Treeum

Київ, 11 січня 2021 р. – Фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund L.P., яким керує Dragon Capital, завершив угоду щодо придбання контрольного пакету акцій компанії Treeum, що є провідним фінансовим онлайн супермаркетом в Україні та керує діловими медіаресурсами minfin.com.ua та finance.ua із сумарною аудиторією 8 млн відвідувачів на місяць.
«Ми очікуємо зростання попиту на фінансові продукти, а компанія Treeum має добрі шанси скористатися цією ринковою можливістю. Treeum має значну ринкову експертизу та впізнаваність серед клієнтів, а також демонструє вражаючі темпи зростання. Ми раді можливості партнерства з такою сильною командою менеджерів та акціонерів», - зазначив Андрій Носок, керуючий директор, спів-голова напряму прямих інвестицій у Dragon Capital.
«Treeum радий вітати Dragon Capital серед наших акціонерів. Ми вели переговори з низкою шановних міжнародних інвесторів і, зрештою, вирішили зупинити свій вибір на Dragon Capital, оскільки побачили в них найбільш комфортного та надійного партнера, здатного прискорити розвиток Treeum. Віримо, що в команді з таким досвідченим інвестором зможемо вивести нашу компанію на новий рівень", - каже Іван Євтушенко, співзасновник та CEO Treeum.

Про Treeum

Treeum є провідним фінансовим онлайн супермаркетом в Україні та керує діловими медіаресурсами minfin.com.ua та finance.ua із сумарною аудиторією 8 млн відвідувачів на місяць. Компанія заснована Сергієм Віндерським, Євгеном Ізмайловим та Іваном Євтушенко у 2008 році.

minfin.com.ua – сайт про фінанси та інвестування. Мінфін публікує статті про вкладення грошей, курси валют, а також дані про банки та їх продукти. Сайт допомагає розібратися в темі інвестування, порівняти і вибрати інструменти для вкладення грошей.

finance.ua – сайт порівняння фінансових продуктів та медіа про особисті фінанси. Заснований у 2000 році, у 2016 році став частиною Treeum. finance.ua дозволяє порівнювати послуги банків, кредитних та страхових компаній та замовляти їх онлайн.

Про Dragon Capital New Ukraine Fund L.P.

Dragon Capital New Ukraine Фонд L.P. - Фонд прямих інвестицій, створений у листопаді 2015 року. Фонд управляється компанією Dragon Capital та інвестує у широкий спектр секторів економіки України, надає бізнесу фінансову та управлінську підтримку для забезпечення довгострокового зростання.

Про Dragon Capital

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Компанія має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій у провідних виробників товарів та постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової та комерційної нерухомості.